Mobiel menu openen
  • Team 1

Contact

Mocht u vragen hebben of vrijblijvend willen kennismaken, neem dan gerust contact op via onderstaande gegevens.

 

Uw aanspreekpunten vanuit Fiscaliade:

 

Nikita Brameijer
(specialist BTW/BCF overheid)
Telefoon: 0883745501
Mobiel: 0621934361
E-mail: nikita.brameijer@fiscaliade.nl

Dido Westrik
(specialist Vpb overheid en Vpb grondbedrijven)
Telefoon: 0883745502
Mobiel: 0611872350
E-mail: dido.westrik@fiscaliade.nl

Marjon van Ginhoven
(specialist Loonheffingen)
Telefoon: 0883745508
Mobiel: 0682012150
E-mail: marjon.van.ginhoven@fiscaliade.nl

Olga Menger
(specialist WOZ, Lokale heffingen en Milieubelastingen)
Telefoon: 0883745505
Mobiel: 0612344782
E-mail: olga.menger@fiscaliade.nl

Marian Roberti MSc
(specialist Vpb en Loonheffingen)
Telefoon: 0883745503
Mobiel: 0651242478
E-mail: marian.roberti@fiscaliade.nl

Remco Bosma MSc
(specialist Loonheffingen en Sociale Verzekeringen)
Telefoon: 0883745504
Mobiel: 0641203592
E-mail: remco.bosma@fiscaliade.nl

Killian Westrik
(fiscaal adviseur)
E-mail: killian.westrik@fiscaliade.nl

Kelsey Sinteur
(fiscaal adviseur Vpb en Loonheffingen )
E-mail: kelsey.sinteur@fiscaliade.nl

Loes Mulders
(fiscaal medewerker)
E-mail: loes.mulders@fiscaliade.nl

Mechteld Patijn
(secretaresse)
Telefoon: 0883745500
E-mail: secretariaat@fiscaliade.nl

Rosa Ordelman
(communicatieadviseur)
E-mail: rosa.ordelman@fiscaliade.nl

Algemene contactgegevens:
Postadres
Geawei 18, 9245 HA Nij Beets
Telefoon: 088 374 55 00

Vestiging Alkmaar
Comeniusstraat 2a
1817 MS Alkmaar


Vestigingsadres Apeldoorn
Het Rietveld 55A
7321 CT Apeldoorn

Vestigingsadres Zwolle
Grote Voort 293A
8041 BL Zwolle

Fiscaliade heeft toegang tot vertrouwelijke gegevens en vormt dossiers. Ons privacystatement in het kader van de AVG kunt u opvragen via info@fiscaliade.nl

Contactformulier

Neem rechtstreeks contact met ons op of vul ons contactformulier in en wij nemen contact met u op.

Uw bericht is succesvol verstuurd, we nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Corrigeer de onderstaande fouten en probeer het opnieuw: